Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 30.11.2023, 23:32

...

Меню сайту
Наше опитування

Оцініть мій сайт


Всего проголосовало: 454

 
 
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гурткова робота

 

 

Секція  «Баскетбол»

      З великим задоволенням займаються учнів у спортивних секціях. В школі працює секція баскетболу. Керівник  Шпирко В.В. здійснює індивідуальний підхід до учнів, враховуючи стан їхнього здоров»я, фізичного розвитку, нахилів та здібностей.  Заняття в спортивних секціях виховує у школярів як почуття самостійності, так і морально – вольової якості: милосердя, віру в себе, відповідальність за свої дії, дружбу.  В кожній дитині розвивається самостійність, прагнення до досягнення мети, проявляється цілеспрямованість, воля, характер. Гуртківці постійно приймають участь  у міських змагання, де неодноразово посідали призові місця.

Секція «Волейбол»

     В школі працює секція з волейболу. Керівник  - Спіжавка Б.В.Основними напрямками роботи керівника гуртка є залучення учнів до систематичних занять, виховання потреби відвідувати спортивні секції, на активізацію учнів засобами тренування до показу високих результатів, виконання розрядних нормативів, виховання свідомої дисципліни учнів; формування умінь до засвоєння рухових дій,фізичних якостей, способів загартування,  які сприятимуть підвищенню рівня здоров»я та загальному розвитку особистості учня.

Гурток «Золоті руки»

      Високою результативністю відзначається робота гуртка «Золоті руки» під керівництвом вчителя трудового навчання Дедова В.С. Гуртківці  є постійними учасниками і призерами олімпіад з трудового навчання, посідають призові місця на конкурсі технічної творчості, долучаються до волонтерської роботи.

 

Гурток  «Чарівні візерунки»

        Великою популярністю в школі користується гурток художньої вишивки «Чарівні візерунки». Керівник  - Шевчук Л.В. Вивчення і опанування дітьми української народної вишивки має  велике значення .  Українська вишивка – це світ краси і фантазії, поетичного осмислення навколишньої природи, схвильована розповідь про думки й почуття людини, світ звичаїв і уявлень наших предків.

       Робота гуртка має на меті  виховання в учнів почуття прекрасного , національної самосвідомості, любові до рідного краю , його народу та історії.  

Цьому сприяє ознайомлення з кращими зразками народної вишивки , творчістю видатних  майстрів , відвідання спеціальних тематичних виставок,  навчити гуртківців всім “секретам” української вишивки, засвоєння технічних прийомів виконання – від простих до складніших.

    Гуртківці постійно приймають участь у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах, посідають призові місця.

Гурток «Феміда»

      Робота правового гуртка «Феміда» спрямована  на підвищення правової культури учнів,  набуття учнями навичок правомірної поведінки, пошук шляхів вирішення життєвих ситуацій відповідно до норм права. Керує гуртком досвідчений вчитель – Процюк В.О.

Гурток «Екос»

         Гурток «Екос», який працює на базі  школи під керівництво вчителя біології Рушковської В.Г. – це гордість нашої школи. За час роботи екогуртка учнями ініційовані та проведені природоохоронні акції «Економ воду», (роздавали на вулицях міста агітаційні листівки), «Екологічний вибух» (прибирали прибережну зону річки Прут, парк ім.. Шіллера), виступали перед мешканцями міста, озеленяють наше місто, приймають участь  у роботі засідань асоціації «Юні чернівчани», співпрацюють  з громадськими екологічними організаціями. Екологічна агітбригада «Екос» є постійним переможцем міських та обласних конкурсів екобригад. В минулому році захищали честь області на Всеукраїнському конкурсі.

Вокальний ансамбль «Юність»

         В нашій школі працюють вокальні гуртки «Юність» та «Дзвіночок». Керівник - Довбенчук Г.Г.  Ці гуртки мають постійний склад та користуються популярністю. Керівник гуртка включає дітей у власну систему цінностей, насичує педагогічний процес творчою діяльністю, що має велике духовне і соціальне значення. Години репетицій і спілкування стають для  обдарованої дитини місцем комфорту. Саме тут дитина почуває себе самостійною особистістю. Саме тут у неї розвивається талант, її інтереси, уміння, навички. Вихованці вокальних гуртків є постійними учасниками  міських конкурсів та фестивалів «Чисті роси», «Чернівецькі родзинки», «Рідна пісня». Учні мають авторський талант, залучаються до заходів, які проводяться в школі. Це також дуже дієвий спосіб саморозвитку, форма вдосконалення вмінь, здібностей.

Гурток «Паросток»

      Туристично-краєзнавча   робота  учнів—важлива частина шкільної освіти. Вивчаючи історію рідного краю ,вони  починають  пишатися своєю маленькою батьківщиною, прагнуть дізнатися більше про її історію, глибше розуміють значення  бойових і трудових справ, беруть приклад з видатних земляків. І, звичайно,  діти , для яких небайдужа історія  предків , виростуть патріотами , відповідальними не тільки за своє  життя , а й за рідну землю, за те, яка вона дістанеться у спадок майбутнім поколінням. Тому під керівництвом Кочурки З.А. працює гурток «Паросток». Гуртківці приймають участь у  Всеукраїнських експедиціях  «Моя Батьківщина  - Україна»,  є переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, є призерами міських олімпіад з географії, приймають участь у туристсько-спортивних змаганнях.Керівником гуртка було організовано багато екскурсій.

 

 

Гурток  «Стрілецький»

         Основною метою і змістом роботи стрілецького гуртка є виховання в гуртківців важливих фізичних та морально-вольових якостей, фізично загартовану молодь, здатну подолати будь-які труднощі, навчити самостійно мислити, швидко  орієнтуватися в навколишній обстановці і своєчасно приймати необхідні рішення.  Створити оптимальні умови для задоволення інтересів дітей і підлітків, готувати  юнаків до служби в армії. В школі працює гурток «Стрілецький» під керівництвом Архіпова В.О.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Корисні посилання
 • МОН
 • Обласне управління освіти
 • Інститут післядипломної освіти
 • Управління освіти ЧМР
 • ОСВІТА.UA
 • Методичний портал
 • Погода в Чернівцях
  Випадкове фото
  Календар
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Copyright MyCorp © 2023